
Полукомплект Дует (подод.200*215, нав 50*70)
1 600 ₴
- В наличии
+380 (67) 481-89-67
Виталий- +380 (67) 931-05-78Алексей
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Презентуємо вам нову колекцію від Тіротекс -Пестроткань
Якість бездоганна! 100% бавовна
Колекція Дует,є у п'яти кольорах. Продається і окремо,і разом.
Можна підібрати різні кольори простирадла.
У наявності розміри:
Півковдра 200*215 см, нав 50*70 см.-2 шт
Півковдра 240*215 см, нав 70*70 см-2 шт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tirotex |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Страна производитель | Молдавия |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина второй наволочки | 50 см |
| Длина второй наволочки | 70 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 200 см |
| Длина пододеяльника | 215 см |
| Цвет | |
| Цвет | Шоколадное мороженое |
Информация для заказа
- Цена: 1 600 ₴
