Сатин – (Satin) блискуча та щільна бавовняна тканинавиготовлена з крученої бавовняної нитки подвійного сатинового плетіння, схожа на шовк. Чим більше скручена нитка, тим яскравіший блиск. Сатин має гладку шовковисту лицьову поверхню, на якій переважають уточні нитки та чітко окреслений діагональний рубчик.
Розміри комплектів:
Підліток (простирадло 214х150, підковдра 210х143, наволочка 50х70 — 1 шт.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вилюта |
| Тип | Наволочка |
| Тип тканини | Сатин |
| Тематика декору, малюнка | Птахи |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 214 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 143 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴

